Антимонопольний комітет України оштрафував Гадяцький спортивно-технічний клуб

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала Гадяцький спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України на 10 тис. грн. Як встановило Відділення автошкола зловживала монопольним становищем на ринку послуг з навчання водіїв категорій А, В, С, Д, Е. Зокрема, спортивно-технічний клуб встановив економічно необґрунтовані тарифи на платні послуги з навчання водіїв категорій А, В, С, Д, Е, а саме: в калькуляціях при розрахунку вартості платних послуг з навчання водіїв. А саме Гадяцький СТК ТСОУ, завищував погодинну ставку викладачів та майстрів виробничого навчання.

Також, відповідач укладав договори із споживачами послуг, які в діючий редакції (не зазначено вартість навчання, марку автомобіля, необхідну кількість ПММ) не відповідають чинному законодавству.

Відділення зобов’язало відповідача сплатити штраф до державного бюджету. Як повідомив голова територіального відділення Володимир Оніщенко:

— Послуги з навчання в автошколах водіїв категорій А, В, С, Е, Д, що дає право на складання державного іспиту в ВРЕР ДАІ та отримання посвідчення водія відповідної категорії, є платними. Вартість надання послуг встановлювалась Гадяцький СТК ТСОУ самостійно шляхом розрахунку планової собівартості підготовки водіїв в розрізі за категоріями. Внаслідок цього, фактично тарифи на послуги Гадяцький СТК ТСОУ є вільними, формування та застосування яких має здійснюватись відповідно до вимог законодавства про захист економічної конкуренції, враховуючи наявність монопольного становища суб’єкта господарювання.

www.poltava.pl.ua

Видео по теме:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *