Депутати дали згоду на створення ландшафтного парку у Гадячi

«Питання про створення ландшафтного парку у Гадячi було підняте шість років тому, були навіть виділені кошти на виготовлення документації, але справа заворушилася лише в цьому році», — розповів журналістам голова Гадяцької райдержадміністрації Володимир Беседа.

— Парк — це річ потрібна, навіть обов’язкова в наших умовах, адже Гадяч — місто промислове, — говорить Володимир Беседа. — Ми довго працювали над проектом цього парку: проводили роботу з депутатами, громадами тих сільрад, на землях яких буде створений парк, із фахівцями лісового господарства. Квартал за кварталом визначали на картах територію.

Створити регіональний ландшафтний парк планується на територіях Вельбівської, Гречанівської, Книшівської, Краснолуцької, Лисівської, Лютеньківської, Плішивської, Рашівської, Римарівської, Сарівської, Сватківської, Соснівської сільських рад, Гадяцької міськради, підприємств «Гадяцький лісгосп» та «Полтаваагроліс». Загальна площа парку складе 12,803 тисячі гектарів.

Тепер зупинка за депутатами Полтавської обласної ради, які мають або відмовити, або затвердити прийняте Гадяцькою районною радою рішення. У разі затвердження у Гадяцькому районі буде розроблена нормативна база парку та затверджено штат працівників.

One Reply to “Депутати дали згоду на створення ландшафтного парку у Гадячi”

  1. Олександр, Полтава

    Якщо це корисно для збереження природи і т. п., особисто я тільки за. Цікаво, правда, невже планується залучити дійсно таку велику площу — 12803 га, що те ж саме, що 128 квадратних кілометрів? Це опечатка чи правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *