Гадяч відзначить 350-річчя проголошення гетьманською столицею

У листопаді цього року Полтавщина відзначає 350-річчя від дня проголошення гетьманською столицею України міста Гадяч. Напередодні свята на виконання розпорядження голови Полтавської ОДА Олександра Удовіченка, проводиться відповідна підготовча робота по організації святкових заходів.

— 15 листопада в Гадячі планується провести ряд урочистих заходів, — повідомляє начальник управління культури Полтавської ОДА Генадій Фасій.- Буде організовано театралізоване дійство та покладання квітів до меморіального знаку, встановленого з нагоди ювілейної дати. Відбудеться урочиста хода до пам’ятного знаку Тарасу Шевченку, святковий концерт «Славний краю, моя Гаддячино!», та ще ряд заходів. Тож запрошуємо всіх небайдужих до нашої історії громадян долучитись до святкування цієї визначної дати.

За словами Генадія Фасія, у програмі театралізованого дійства та святкового концерту буде задіяно кращі аматорські колективи Гадяцького району, студенти, хоровий та хореографічний колективи Гадяцького училища культури ім. Івана Котляревського

У бібліотеках організовані тематичні книжкові виставки, у Гадяцькому районному історико- краєзнавчому музеї діє експозиція «Гадяч — гетьманська столиця». До дати на ОДТРК «Лтава» створено документальний фільм.

One Reply to “Гадяч відзначить 350-річчя проголошення гетьманською столицею”

  1. Василь Глухота

    Випадково розшукав цей веб-сайт. Чому не виставляються свіжі новини? Міг би посприяти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *