У Гадячі ліквідовують наслідки негоди

Рятувальники продовжують роботи по ліквідації наслідків негоди у Гадячі: буксирують автомобілі із снігових заметів, забезпечують підвіз води тощо.

Вчора відбулося засідання гадяцького штабу з координації дій органів виконавчої влади та оперативного реагування на надзвичайні ситуації пов’язані із несприятливими погодними умовами. Очолив засідання голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

Як повідомили в прес-службі УДСНС в Полтавській області, внаслідок циклону, що вирував на території області найбільше постраждав Гадяцький район. Від потужного снігопаду, який супроводжувався поривчастим вітром, ожеледицею та суттєвим зниженням температури, деякі населенні пункти залишилися без електрики. На даний час тривають роботи по відновлюванню електропостачання.

Рятувальники цілодобово буксирують автомобілі із снігових заметів, забезпечують підвіз води, розпилюють аварійні дерева, а також доставляють працівників «Полтаваобленерго» до аварійних ділянок електромережі.

Начальник Управління ДСНС у Полтавській області Роман Кириленко наголосив, що рятувальники продовжують працювати в посиленому режимі, спеціальна техніка повністю приведена в бойову готовність. В будь-який час працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій готові до дій за призначенням.

Михайло ОСТАПЕНКО, «Полтавщина»
poltava.pl.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *