Житель Гадяча знайшов у лісі рідкісний гриб Рейші

Кілька днів тому геолог з Гадяча, збираючи барбарис в лісі, натрапив на небаченої краси гриб. Чоловік почав шукати інформацію про свою знахідку. Отримавши інформацію від друзів-біологів та з інтернету чоловік зрозумів, що його знахідка схожа на рідкісний імператорський гриб Рейші.

Гриб рейші називають лінгші «гриб безсмертя». У традиційній китайській медицині грибу рейши присвоєна «вища» категорія з погляду широти дії і відсутності побічних ефектів. Сучасні клінічні дослідження виявили протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні та протипухлинні властивості рейші. Гриб рейші є адаптогеном, поліпшуючим здоров’я і нормальне функціонування організму.

Мікологи говорять, що гриб рейші відрізняється від багатьох інших цілющих грибів тим, що містить не лише активні протипухлинні полісахариди, але і так звані терпеноїди, які підвищують опірність стресу, перешкоджаючи накопиченню вільних радикалів. Гриб рейші підсилює деякі компоненти імунної відповіді у хворих на рак, а також пригнічує патологічні зміни в імунній системі при деяких автоімунних захворюваннях.

Зі знайденого гриба чоловік приготував настоянку, яку використає у лікарських цілях.

Дмитро ВОЛКОВ, «Полтавщина»
poltava.pl.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *