«Гадячсир» — банкрот?

ЗАТ «Гадячсир» протягом останнього кварталу не платить гроші за молоко, яке купує у мешканців району — приватних осіб — для виготовлення своєї продукції.

Схоже, у сирзаводу останнім часом фінансові проблеми. Як повідомляє гадяцька журналістка Ірма Крат, до її видання «Свобода слова» близько року тому звернулися працівники сирзаводу із скаргами про тривалі затримки зарплат. Після відповідної публікації соціальну напругу зняли, заборгованість погасили. А днями до редакції звернулися мешканці села Теплого, які є одними з постійних постачальників молока для підприємства. Якщо з початку співпраці селянам платили по 3 грн. за 1 літр, потім по 2,50 грн., то тепер по 2 гривні «щоб забрати». Більше того, і за останніми розцінками не розраховуються вчасно. Таким чином майже кожному постачальнику молока з Теплого сирзавод заборгував по 2-3 тисячі грн.

Обурені люди неодноразово хотіли з’ясувати ситуацію із директором заводу Павлом Дяченком. Але на підприємство їх не пустили, порадили скаржитися менеджеру. А ще просили почекати до Нового року. Проте грошей на свята селяни так і не побачили. Як говорить журналістка Ірма Крат, краще б люди продавали свої молокопродукти на ринку в Гадячі. Так, за її даними, станом на 10 січня 2011 року 1 літр молока на базарі міста можна було купити по 6 грн.

За даними газети «Свободи слова», ЗАТ «Гадячсир» заборгував не тільки мешканцям Теплого, а й постачальникам молока із інших населених пунктів Гадяцького району.

Цікаво, що ЗАТ «Гадячсир» неодноразово псував собі репутацію подібними вчинками. Так, на початку літа минулого року його заборгованість перед товаровиробниками (переважна більшість з яких — фермери) складала 6 млн. грн. Тоді ситуацією займався особисто губернатор Олександр Удовіченко.

poltava.pl.ua

One Reply to “«Гадячсир» — банкрот?”

 1. Александр

  «Кидалы» их второе имя
  Хороший завод Гадячсыр, только, когда от них уходишь (перестаешь поставлять молоко), последнею декаду не оплачивают. Мне так три года уже должны.

  Есть там такой «куратор» Павлик Черкас, вот он и главный дирижер всего кидалова.
  Да и официальные руководители, еще те парни, не любят долги отдавать и не отдают.
  Короче, не стоит связываться с Гадячсыр, особенно с Павликом.
  Покупая сыр, помните, что он сделан с украденного молока !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *