Гадяцька почта

Як повідомляють працівники Гадяцької центральної пошти, днями один із заступників голови Полтавської обласної адміністрації підписав документ про закриття цієї установи. За словами листонош, центр поштового зв’язку планують приєднати до Лохвицької центральної пошти.

Під скорочення потрапить щонайменше 40 штатних працівників, більшість з яких мають досвід роботи у галузі більше 25-ти років.

На думку спеціалістів таке реформування призведе до серйозних фінансових і організаційних проблем. Так, Лохвицький центр поштового зв’язку має робочу площу не більше 600 м² — тоді як Гадяцьке відділення використовує за призначенням не менш ніж 1100 м². До того ж населення міста Лохвиці станом на 2010 рік налічує близько 12 тисяч осіб, що на 10 тисяч менше, ніж у місті Гадячі.

Також цей крок може потягнути за собою закриття державного банку в Гадячі, адже за рахунок видачі пенсії готівкою через пошту він ще має спроможність утримуватися на ринку фінансів.

Ті громадяни, які не погоджуються із таким рішенням, вже почали збирати підписи проти нього. На сьогодні вже зібрано більше ніж 5000 тисяч підписів, з якими громада напередодні Нового року планує поїхати до обласного керівництва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *